EN

UWAGA! NOWY NUMER KONTA!         PL79 1140 2004 0000 3502 7784 3556         +48 533 644 315         +48 533 644 314

Zrealizowany projekt PO IG 8.1

Przedsiębiorstwo ALTERLOGIC Sp. z o.o. z siedzibą w Brzezinach k/Kalisza zrealizowało projekt pt.:

„Stworzenie wirtualnego doradcy i projektanta 3D w dziedzinie florystyki”

w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Działanie 8.1.

W ramach projektu uruchomione zostały dwie zaawansowane technologicznie e-usługi skierowane do użytkowników indywidualnych i firm.

Inteligentny Wirtualny Florysta umożliwia doradztwo w zakresie układania kompozycji i dekoracji kwiatowych w czasie rzeczywistym.

Projektanta Kompozycji Kwiatowych 3D umożliwia projektowanie, wizualizacje i symulacje starzenia się kompozycji oraz dekoracji kwiatowych w przestrzeni trójwymiarowej.

Projekt został zrealizowany w okresie 01.01.2014 – 30.06.2015.

Projekt został zrealizowany jest pod adresem http://Florysta3D.pl.

Więcej informacji na temat realizowanego projektu można uzyskać pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Więcej informacji o dotacjach unijnych można uzyskać pod adresami: http://europa.eu/index_pl.htmhttp://www.poig.gov.pl/http://www.mrr.gov.pl/http://www.mswia.gov.pl/http://www.parp.gov.pl/index/main/.

 

DOTACJE NA INNOWACJE

Wydawca niniejszego serwisu internetowego, wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych, reklamowych i dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą stosować je także współpracujące z nami firmy badawcze i reklamodawcy. Możesz zmienić ustawienia służące do obsługi cookies w przeglądarce internetowej. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszych stron bez zmian tych ustawień, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików.